שרותים נוספים

כדאי שכל מנהל יבין שהוא לא מומחה בהכל ושהוא גם לא צריך להיות מומחה בהכל!! אנחנו כאן בשביל אלו שהבינו שהם לא סופרמנים...

הבראת חברות ועסקים

  • הבראת חברות ועסקים שבקשיים תזרימיים.

  • הבראה וליווי חברות לקראת נקודת ה "אל חזור".

  • הבראת חברות ועסקים בשלב כינוס נכסים/הקפאת הליכים.

  • ניהול והמשך פעילות החברה לאחר תהליך הבראה.

  • הכנת תוכנית לגיוס מימון + מימון (הלוואה) להבראה או פיתוח העסק.

    • בסכום מ 25,000 ש"ח - 20,000,000 ש"ח.

 

הסטטיסטיקה, הרגולציה והבנקים לא בדיוק לטובתנו...

לרשום עסק, שותפות או חברה בע"מ ברשויות זה תהליך שיכול להתבצע בפחות מ 24 שעות, מאידך, סגירה הפעילות ברשויות זהו תהליך שאורך כשנה - שנתיים ולעיתים גם חמש שנים ויותר! כ 50,000 עסקים נפתחים מידי שנה, כ 45,000 נסגרים. רוב העסקים שנסגרים הם בד"כ קטנים (עד 50 עובדים) ובינונים (עד 50 – 250 עובדים) המהווים כ 90% מהעסקים בישראל. עבודה קשה, מקצוענות, מכירה של שרותים או מוצרים איכותיים, אלו תנאים הכרחיים לעסק מצליח, אולם לא מספיקים. צריך גם לדעת לעבוד נכון. אנחנו יכולים מאד לעזור לכם בכדי שלא תכנסו לסטטיסטיקה הזו, תלמדו להתנהל כמו העסקים המצליחים, יש דרך, יש שיטה.

 

מדוע כך הם פני הדברים?

לרוב, בעלי ומנהלי העסקים, מגיעים לתפקידם עם נסיון ניהולי, אבל עם חסך מהותי בנסיון וידע שיווקי, תפעולי ובעיקר פיננסי. הקושי מתעצם בשל גורמים חיצוניים כמו הרגולציה, המיסוי הגבוה והבנקים, שלא בדיוק תומכים בעסק. גורמים אלו מעמיקים, את הקושי התזרימי בריביות הגבוהות, מסגרות העו"ש/חח"ד וההלוואות לבעל העסק. הגורמים החיצוניים והפנימיים מובילים את העסק, לקשיים תזרימיים עצומים ובסופו של דבר, לנקודת ה"אל חזור", משמע הקפאת הליכים/פשיטת רגל/מכירה בהפסד עצום. ניהול המקצועי ובמיוחד הניהול הפיננסי, הוא תנאי הכרחי לניהול תקין של העסק. בשל ניהול כושל, כל עסק ייכשל ויפשוט רגל זו רק שאלה של זמן, גם אם על פניו, העסק בעל פוטנציאל עצום ורווחיות גבוהה.. כאן אנחנו נכנסים לתמונה וככל שיוקדם תהליך ההבראה, כך יגדל משמעותית הסיכוי לצאת מתהליך זה עם היד על העליונה.

 

אבל...זה ממש לא פשוט...

התהליך מורכב מאד ונוגע במבנה אישיות של בעלי ומנהלי החברה. לכן נדרש שיתוף פעולה מקסימלי, אמון ונחישות, של הבעלים בתהליך ונכונות לקבל החלטות קשות, שאם לא כן, הסיכוי להגיע להבראה קלוש עד בלתי אפשרי. כמו כן, הצדקה כלכלית להמשך פעילות הוא תנאי לכדאיות הכניסה לתהליך ההבראה בכללותו.

אנו כאן בדיוק למשימה הזו

בלא מעט מקרים, ע"י יישום פרקטיקות ופעולות מסוימות בזמן קצר, אפשר לעצור את כדור השלג, לכל הפחות ואולי אף להתחיל בתהליך הבראתי מובנה, שיחסוך צער רב ועוגמת נפש מכל כך הרבה.

אנו, צוות Pmo1, מנוסים מאד בניהול ובייעוץ לעסקים ולחברות בישראל ובחו"ל. הצוותים שלנו יודעים לנתח, למקד וליישם שיטות פרקטיות לניהול נכון ויעיל. יעילות פיננסית ועסקית היא זו שתקבע האם העסק שלך יצליח לשרוד את הכאוס העסקי. הגיע הזמן להתחיל לנהל ולהפסיק להיות מנוהל, זה עניין של בחירה, אנחנו צריכים לבחור.

צרו איתנו קשר

שד' רוקח 101

תל אביב, ישראל

מיקוד: 6153101

info@pmo-1.com

טלפון: 077-3507300