פרויקט צריך לנהל.

ניהול פרויקטים זה מקצוע!

תנו לנו לעזור לכם בניהול הפרויקט.

התקשרו  077-3507300
  • White LinkedIn Icon
  • w-googleplus
התקשרו 077-3507300 
או מלאו פרטים כאן
ונחזור אלכם בהקדם

PMO1 - מומחים בניהול פרויקטים.

מה תקבלו מאתנו?

  • ניהול פרויקטים.

  • קורסים מקצועיים, הדרכות והסמכות PMP, Agile.

  • ראיונות, מיון והשמת מנהלי פרויקטים.

  • בקרת פרויקטים.

  • ניהול לוחות זמנים.

מומחים לשרותכם 

בכדי להגיע, לתוצאות רצויות בפרויקט, על הארגון ליישם שיטות עבודה עסקיות, ניהוליות ותפעוליות מוכרות וידועות בניהול פרויקטים. ברוב הגדול של המקרים, לא מומלץ "להמציא את הגלגל" בכל פעם מחדש. הצוותים שלנו התמחו והתמקצעו במגוון נרחב של מתודולוגיות ניהול פרויקטים ומסוגלים להביא פרויקט קטן כגדול, להצלחה!

תחסכו מעצמכם את כאב הראש!

במקום לשכור מנהלי פרויקטים PMO, מומחים יותר או פחות, לפרויקט מוגדר או לתקופה זמן בלתי ידועה מראש, תחשבו על היופי והפשטות בפתרון שלנו... אנו נוכל לתת לכם מענה בכח אדם מיומן ומקצועי, מנהלי פרויקטים PMO במיקור חוץ, Outsourcing. התקשרות בשיטה זו עשויה לצמצם משמעותית בעלויות הפרויקט בפרט ובתקציב החברה בכלל. החשש מעלויות גבוהות ומההשלכות של שכירת עובד מן המניין בשל זמניות הפרויקט, יקטנו משמעותית. אנחנו כאן, נשכור ונכשיר מנהל פרויקט עבורכם, לכמה זמן שנדרש, דקה לא יותר. במהלך או בתום תקופת ההתקשרות, תוכלו לקלוט את העובדים לחברתכם, אז ככה שהרווחתם בכל מקרה.

מה מספרים עלינו

"From Zero to Hero
קודם כל אנשים מדהימים! מעבר לעבודה הטובה שהם עושים"

דניאל י. בעלי חברת פיתוח ומיתוג מערכות לחברות טכנולוגיה.

"לא האמנתי כמה מהר חשבונות הבנק של החברה יכולים לעבור מהסימן (-) לסימן + ולא  בזכות הגדלת המכירות, אלא פשוט בהתנהלות פיננסית נכונה."

משה ל. מנכ"ל ובעלים חברת אינטגרציית תקשורת שעברה תהליך של הבראה ומיזוג

"צוות PMO1, מזניקים את העסק קדימה באמצעות הכנסת כלי עבודה טכניים לכאורה, שככל שהם פשוטים כך הם משמעותיים!"

רני מ. מנכ"ל ובעלים חברת שילוח בינלאומי

"החברה שלנו התנהלה בשיטות הישנות, בלא כל הבנה בתמחור וניתוח נתונים, ללא סדר וארגון, ללא חזון וללא יעדים. פשוט שמרנו על הקיים וגם זה בקושי. צוות PMO1 בהובלת ירון מאירי, עז לנו לקדם את החברה מבחינת הסדר והארגון, למנף את היכולת הכלכלית ולהפיח בנו רוח חדשה של עשייה מכוונת ומדידה" 

 

אדיר ד. מנהל בחברה למוצרים לתעשייה החקלאית.

"אמנם אנו רק באמצע תהליך, אבל התוצאות לא אחרו להגיע. מהמקום של התנהלות באופן של חנות מכולת, המתנהלת עפ"י עקרון ה"אצבע" ו"כיבוי שריפות", הפכנו לעסק מבוקר, מנוהל לפי פרמטרים מדויקים, בכלים ניהוליים פשוטים ושחלקם הותאמו ספציפית לפעילות שלנו כחברת פרויקטים. הצמיחה המהירה בכמות באיכות הפרויקטים ובניהולם, לא היתה מתאפשרת אלמלא צוות PMO1 לא עמד לצידנו והתווה וליווה בדרך. היופי שבתהליך הוא שליטה ושקט נפשי שאפשר לנו הליווי שלכם. אנחנו יודעים שאנחנו בידיים טובות!

אופיר ד. מנכ"ל ובעלים חברת פרויקטים בתחום התעשייה ובנייה.

"הרי בסופו של דבר כל אחד יכול לייעץ, השאלה היא האם אנחנו מבצעים את הדברים וצוות PMO1 דואג שנבצע. אם אתה בעל עסק שרוצה לצמוח - PMO1 הוא חובה בשבילך!

 

אורי ש. מנכ"ל ובעלים של חברת מיתוג

התקשרו 077-3507300 
או מלאו פרטים כאן
ונחזור אלכם בהקדם