עכשיו במבצע!!

אבחון ייעוץ וליווי

*התנהלות מול הבנקים, כרטיסי האשראי, צקים, רשויות, ספקים, לקוחות, עובדים *עזרה בגיוס אשראי ומימון, ועוד.

התקשרו 077-3507300 
או מלאו פרטים כאן
לתאום שיחה ופגישה ללא עלות

Pmo1 - מומחים בייעוץ, ליווי ובהדרכה, פיננסית ועסקית.

במה אנו יכולים לעזור?

הכנה ושליטה בתזרים מזומנים

חיסכון וייעול, ניהול סיכונים.

ליווי לקבלת מימון/אשראי ומשכנתאות

לכל מטרה - מ 50,000 ש"ח עד 10,000,000 ש"ח

הכנת תוכנית מטרות ויעדים שנתית ורב שנתית

כתיבת תכנית עסקית

לעסקים, מיזמים וסטארטאפים.

הדרכה, ייעוץ וליווי בניהול עסק קיים/בהקמה

ייעוץ טכנולוגי שיווקי ומכירתי

בנושא מערכות המידע בארגון.

בשיווק ומכירות להגדלת כמות המכירות עד פי 3 בפרק זמן קצר.

 

אנחנו כאן בשביל אלו שהבינו שהם לא סופרמנים

כל בעל עסק חייב להבין שהוא לא מומחה בהכל, אם לדעתו הוא כן מומחה בהכל אז כנראה שהוא לא מומחה בכלום. תחושת חוסר האונים במצבים בהם אנו חשים כי אנו פועלים בעלטה היא קשה מנשא. תחושת חוסר האונים קיימת גם כאשר התוצאות הפיננסיות של העסק סבירות ובמיוחד כאשר יש לחץ תזרימי, לחץ של הבנקים, הספקים, הלקוחות, לחץ של העובדים מבפנים... כאן אנחנו נכנסים לתמונה וככל שיוקדם תהליך של ייעוץ וליווי, כך יגדל משמעותית הסיכוי לצאת מתהליך זה עם היד על העליונה.

הגיע הזמן שננשום אחרת...

כמה קשה להתנהל בלחצים פיננסיים, ממש כמעט בלתי אפשרי! השפעת הלחצים לא נשארת בעסק, אלא עוברת לבית, למשפחה, לילדים, פוגעת בבריאות הפיזית והנפשית שלנו. נו... אז מה עושים?? הגיע הזמן שננשום אחרת... אנו ב PMO1 מנוסים מאד בניהול ובייעוץ לעסקים ולחברות בישראל ובחו"ל. הצוותים שלנו יודעים לנתח, למקד וליישם שיטות פרקטיות לניהול נכון ויעיל. יעילות פיננסית ועסקית היא זו שתקבע האם העסק שלך יצליח לשרוד את הכאוס העסקי. הגיע הזמן להתחיל לנהל ולהפסיק להיות מנוהל, זה עניין של בחירה, בחירה שלנו לא של אף אחד אחר.

מספרים עלינו...

"צוות Pmo1 סופר מקצועי, חדים כתער, ועושים סדר בכל ההתנהלות הכספית חובה לכל בעל עסק שהכסף שלו חשוב לו"

שבתי א. מנהל עמותה חברתית לקירוב לבבות בעם ישראל

"לא האמנתי כמה מהר חשבונות הבנק של החברה יכולים לעבור מהסימן (-) לסימן + ולא  בזכות הגדלת המכירות, אלא פשוט בהתנהלות פיננסית נכונה."

משה ל. מנכ"ל ובעלים חברת אינטגרציית תקשורת שעברה תהליך של הבראה ומיזוג

"צוות Pmo1, מזניקים את העסק קדימה באמצעות הכנסת כלי עבודה טכניים לכאורה, שככל שהם פשוטים כך הם משמעותיים!"

רני מ. מנכ"ל ובעלים חברת שילוח בינלאומי

"החברה שלנו התנהלה בשיטות הישנות, בלא כל הבנה בתמחור וניתוח נתונים, ללא סדר וארגון, ללא חזון וללא יעדים. פשוט שמרנו על הקיים וגם זה בקושי. צוות Pmo1 בהובלת ירון מאירי, עז לנו לקדם את החברה מבחינת הסדר והארגון, למנף את היכולת הכלכלית ולהפיח בנו רוח חדשה של עשייה מכוונת ומדידה" 

 

אדיר ד. מנהל בחברה למוצרים לתעשייה החקלאית.

"אמנם אנו רק באמצע תהליך, אבל התוצאות לא אחרו להגיע. מהמקום של התנהלות באופן של חנות מכולת, המתנהלת עפ"י עקרון ה"אצבע" ו"כיבוי שריפות", הפכנו לעסק מבוקר, מנוהל לפי פרמטרים מדויקים, בכלים ניהוליים פשוטים ושחלקם הותאמו ספציפית לפעילות שלנו כחברת פרויקטים. הצמיחה המהירה בכמות באיכות הפרויקטים ובניהולם, לא היתה מתאפשרת אלמלא צוות Pmo1 לא עמד לצידנו והתווה וליווה בדרך. היופי שבתהליך הוא שליטה ושקט נפשי שאפשר לנו הליווי שלכם. אנחנו יודעים שאנחנו בידיים טובות!"

אופיר ד. מנכ"ל ובעלים חברת פרויקטים בתחום התעשייה ובנייה.

"Pmo-1 בניהולו של ירון מאירי, עזרו לי להמנע מהפסדים ומלבזבד כסף על שטויות. במקום להתעסק עם הבנקים, צ'קים, הלוואות, כרטיסי אשראי, השקעות וספקים, התחלתי לעסוק בהבאת לקוחות ולייצר מכירות, זה מה שהייתי צריכה אבל לא ידעתי את זה וגם לא ידעתי לעשות את זה... Pmo-1, אין מילים, או שיש בקטנה..."

 

אביטל מ. קוסמטיקאית ובעלים של מותג קוסמטיקה.

"הרי בסופו של דבר כל אחד יכול לייעץ, השאלה היא האם אנחנו מבצעים את הדברים וצוות Pmo1 דואג שנבצע. אם אתה בעל עסק שרוצה לצמוח - PMO1 הוא חובה בשבילך!

 

אורי ש. בעלים של חברת מיתוג

"מהיום שנכנסנו לשיתוף הפעולה, המון נושאים לא היו ברורים לי כבעל עסק בתחום המזון, לאחר תקופה קצרה כבר הכול היה ברור וקל לתפעול. נושא התנהלות כספית ופתרון סוגיות מהותיות בו, העניקו לי כבעל עסק שלווה, רוגע וזמן פנוי לניהול אמיתי! במטרה לקדם ולפתח את העסק ואת עצמי כמובן. ירון, איש יקר בעל מקצוע אדיר שתמיד מוצא נוסחה כדי לקדם לצמצם בהוצאות, להגדיל הכנסות ולהעלות את האנרגיות של המקום ולתת רוגע ונחת. (בכוונה מדגיש את הנושא השלווה רוגע ונחת כי אלו כלים להצלחה). שירות ייעוץ והכוונה יוצאים מגדר הרגיל. מודה לצוות Pmo1 ולירון היקר המשך שיתוף פעולה עוד ארוך לפנינו. אלפי תודות, נעלה ונצליח."

 

איציק י. מנהל ובעלי מסעדה

התקשרו 077-3507300 
או מלאו פרטים כאן
לתאום שיחה ופגישה ללא עלות